KONST / Litografier / Färglitografi 7819586
nr 781 9586
Färglitografi
EA (konstnärens exemplar), signerad, Slottet Chambord, Frankrike, motivets mått: 49 x 69
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 19:28:35
1/10 18:47:37